Záľuby nie sú trofeje, ktoré inšpirujú dominanciu golfu Lydiu Ko

Lydia Ko môže byť najobľúbenejším hráčom golfu práve teraz, ale hovorí, že potešenie zostáva jej najvýznamnejšou hnacou silou. Trofeje, podľa Ko, sú jednoducho vedľajším produktom.

Ko triumf na Majstrovstve inšpirácie ANA v nedeľu znamená, že má teraz nárok na dva hlavné majstrovstvá. Novozélanďan nezahŕňa 19 až neskôr tento mesiac, čo ju robí históriou. Kia Classic takisto získala aj dve turnaje. ”

” Pre mňa je zábava kľúčom, “povedala. “Myslím, že zábava je Bet365 bonusy podceňovaná.Samozrejme, že musíme byť naozaj vážne a musíš vyskúšať to najlepšie a musíš sa sústrediť, ale zároveň sa musíš baviť, pretože sme tam dlho, štyri – polhodinové alebo päťhodinové kolá, prax predtým, tréning po, a to trvá veľa času.

“Takže si myslím, že ak sa bavíte, budete si môcť vychutnať viac a ja Keď sa bavím, myslím, že keď hrám to najlepšie.Myslím, že to, čo bolo pre mňa kľúčové v posledných pár týždňoch, je mať len takú pozitívnu myseľ a jednoducho sa teším, že tam budem v tom okamihu. “Ko je skromnosť takmer pôsobivá ako jej vystúpenia na ihrisku , “Nemám pocit, že som zvláštny, že som lepší ako ktokoľvek iný,” dodala. “Len sa snažím hrať na turné, o ktorej som vždy sníval o tom, že hrám medzi týmito úžasnými dievčatami, a len aby som mohol cestovať na tieto úžasné miesta.Myslím, že o to mám šťastie; Necítim sa zvláštne inak.

“Myslím, že chvíle, kedy sa naozaj dostanem,” Hej, vyhral som túto udalosť, urobil som to “, to je, keď idete na obradné slávnosti alebo Ľudia si prečítali: “Urobila to v tomto roku a robil to v tom roku.” Okrem toho, keď som vonku, len sa snažím Bet 365 urobiť toľko puttov, koľko len môžem, skúsiť a zaskočiť loptičku rovno A snažte sa urobiť veľa birdies. ”

Ko bude prítomný v Masters tento týždeň.V tom, čo bude predstavovať jej dievčenskú návštevu Augusty National, má snahu o rozhovor s ďalším dvojnásobným veľkým šampiónom. “Nemal som toľko príležitostí sledovať mužov, takže sa naozaj teším na stretnutie s niektorými z chlapcov,” povedala. “Nedostal som sa stretnúť s Jordanom Spiethom, takže Rád by som sa s ním stretol. “Počul som len skvelé veci o ňom, takže sa na to naozaj teším.” Anglicko Charley Hull prišiel s jedným nárazom na to, že Ko vyniesol do play-off po 69. kole.Svet No8, ktorý bude teraz trvať tri týždne preč, musí dôjsť k presvedčeniu, jej hlavné sláva môže byť v dosahu.

“Mám pocit, že som hral veľkú celú sezónu,” povedal Hull. “Dal som veľa dobrej práce vo viac ako Vianoce a cez Nový rok, takže sa cítim istý v mojej hre, a mám pocit, že som v dobrom mieste mimo golfu, rovnako.”

zdroj: http://bet-sk.com/bet365/